Ritten

 

RITTEN

WTC De Ware Vrienden vzw

Wekelijkse Update Fietsagenda (27.09.2020)


Beste fietsmaatjes,


Dinsdag vertrek om half één aan de club.


Woensdag vertrek om 9u15 aan de club naar de Waalse Pijl via omwegje Heers, Lantremange,Verlaine, St-Georges, Stockay, afdaling Malheureux, Hermalle, Ombret, Regenbosje, Stree, Parcours Cote d'Ereffe, Chemin de Gueuses klim van 1.8km en de muur van Hoei.

2x doortocht vrouwen en 3x mannenprofs. Het uur van terug naar huis rijden zullen we daar onderling beslissen.


Donderdag vertrek om half één, zaterdag om 9u en zondag clubrit ook vanaf nu om 9u!





Groetjes Ivan

Rittenschema A-groep



Rit

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

Datum

01-03-2020

08-03-2020

15-03-2020

22-03-2020

29-03-2020

05-04-2020

12-04-2020

13-04-2020

19-04-2020

26-04-2020

01-05-2020

03-05-2020

10-05-2020

17-05-2020

21-05-2020

24-05-2020

31-05-2020

01-06-2020

07-06-2020

14-06-2020

21-06-2020

28-06-2020

05-07-2020

12-07-2020

19-07-2020

21-07-2020

26-07-2020

02-08-2020

09-08-2020

15-08-2020

16-08-2020

23-08-2020

30-08-2020

06-09-2020

13-09-2020

20-09-2020

27-09-2020

04-10-2020

11-10-2020

18-10-2020

25-10-2020

Plaats

Trognée

Alden Biesen

Branchon

Fooz

- vrije rit -

Forville

Heukelom (Pasen)

Oteppe (Paasmaandag)

Eghezée

- vrije rit -

Engis (Feest v. d. arbeid)

Wartet

Dalhem

Tihange

Scherpenheuvel (OHV & etentje)

Marchovelette

- vrije rit - (Pinksteren)

Hallembaye (Pinkstermaandag)

Heverlee

Marchin

Andenne

- vrije rit -

Esneux

St-Pietersberg

Groynne

Côte d'Ahin (Nat. Feestdag)

- vrije rit -

Louvain-la-Neuve

Baal - Balenberg

Hoei (OLV Hemelvaart)

Huppaye

Kanne

- vrije rit -

Elst - Radartoren

Fize-Fontaine

- vrije rit -

Linkhout

Vieux-Waleffe

Villers-l'Evêque

- vrije rit - (laatste rit & etentje)

Km

75

78

76

81

80

94

95

91

92

90

103

107

110

100

70

116

105

95

108

110

115

110

120

118

118

100

105

117

100

97

108

100

105

84

85

90

86

79

81

80

Vertrekuur

9u

9u

9u

9u

9u

8u30

8u30

8u30

8u30

8u30

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u30

8u30

8u30

8u30

9u

9u

9u

9u

Rittenschema B-groep

 

 

Rit

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

Datum

01-03-2020

08-03-2020

15-03-2020

22-03-2020

29-03-2020

05-04-2020

12-04-2020

13-04-2020

19-04-2020

26-04-2020

01-05-2020

03-05-2020

10-05-2020

17-05-2020

21-05-2020

24-05-2020

31-05-2020

01-06-2020

07-06-2020

14-06-2020

21-06-2020

28-06-2020

05-07-2020

12-07-2020

19-07-2020

21-07-2020

26-07-2020

02-08-2020

09-08-2020

15-08-2020

16-08-2020

23-08-2020

30-08-2020

06-09-2020

13-09-2020

20-09-2020

27-09-2020

04-10-2020

11-10-2020

18-10-2020

25-10-2020

Plaats

Thisnes

Lummen

Trognee

Raatshoven

- vrije rit -

Cahottes

Les Waleffes-Remicourt (Pasen)

Alden Biesen (Paasmaandag)

Bloesemrit

- vrije rit -

Kelchterhoef (Feest v. d. arbeid)

Fooz - Engis

Paalse Plas

Gellik

Scherpenheuvel (OHV & etentje)

Huppaye

- vrije rit - (Pinksteren)

Hallembaye (Pinkstermaandag)

Hoegaarden

Hoei

Smeermaas

-vrije rit -

Saint-Nicolas

Pellenberg

Averbode

Dongelberg (Nat. feestdag)

- vrije rit -

Wonckerberg

Baal - Balenberg

Zoete Waters (OLV Hemelvaart)

Engis

Kanne

- vrije rit -

Heukelom

Fize-Fontaine

Oplinter

Linkhout

Jesseren

Vieux-Waleffe

Merdorp

- vrije rit - (laatste rit & etentje)

Km

67

70

70

70

70

80

75

78

80

80

91

95

88

95

70

103

95

95

95

97

95

100

95

95

95

95

100

95

100

105

95

100

100

85

85

80

85

70

70

70

Vertrekuur

9u

9u

9u

9u

9u

8u30

8u30

8u30

8u30

8u30

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u30

8u30

8u30

8u30

9u

9u

9u

9u

Rittenschema C-groep

 

 

Rit

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

Datum

01-03-2020

08-03-2020

15-03-2020

22-03-2020

29-03-2020

05-04-2020

12-04-2020

13-04-2020

19-04-2020

26-04-2020

01-05-2020

03-05-2020

10-05-2020

17-05-2020

21-05-2020

24-05-2020

31-05-2020

01-06-2020

07-06-2020

14-06-2020

21-06-2020

28-06-2020

05-07-2020

12-07-2020

19-07-2020

21-07-2020

26-07-2020

02-08-2020

09-08-2020

15-08-2020

16-08-2020

23-08-2020

30-08-2020

06-09-2020

13-09-2020

20-09-2020

27-09-2020

04-10-2020

11-10-2020

18-10-2020

25-10-2020

Plaats

Schulensmeer

Leenhaag

Bommershoven

Rapertingen

Goetsenhoven

- vrije rit -

Hannuit (Pasen)

Kleine Haspengouw (Paasm.)

Borlo

Ransberg

Hoeselt (Feest v. d. arbeid)

Bokrijk

Lummen

Linsmeau

Scherpenheuvel (OHV & etentje)

Kemexhe

Rijkhoven (Pinksteren)

Stok (Pinkstermaandag)

Averbode

Cahottes

Jandrain

Horion-Hozémont

Zutendaal

Hengelhoef - Kelchterhoef

Flône

Saint-Nicolas (Nat. feestdag)

Ramillies

Hoegaarden

Sluizen

Linkhout (OLV Hemelvaart)

La Bruyère

Oteppe

Les waleffes

Trognée

- vrije rit -

Meensel-Kiezegem

Zelem

Villers-le-Peuplier

Wimmertingen

Raatshoven

Wange (laatste rit & etentje)

Km

55

56

60

56

58

65

65

62

64

65

72

69

72

74

65

77

77

78

82

85

78

80

84

83

92

90

82

84

82

82

85

84

82

70

70

68

67

60

62

62

50

Vertrekuur

9u

9u

9u

9u

9u

8u30

8u30

8u30

8u30

8u30

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u

8u30

8u30

8u30

8u30

9u

9u

9u

9u